Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

ARDIÇ MOBİLYA AKSESUAR FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ

Ahşap Mobilya sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizi 2000 yılından beri Ardıç Mobilya Aksesuar adı altında tescilledik. Ankara Siteler’de ahşap sandalye imalatçısı denilince ilk akla gelen firma  olarak, müşterilerimize daima kaliteli ve uygun sandalye üretme konusundaki hassasiyetimiz, başarımızın en önemli faktörlerindendir.

İmalatını yaptığımız sandalyeler: ham sandalye, boyalı sandalye, lokanta sandalyeleri, restaurant sandalyeleri, cafe sandalyeleri, bar sandalyeleri, ahşap sallanan sandalye, papel sandalye, poliüretan sandalye, bahçe sandalyeleri, salon sandalyeleri, klasik sandalye, ahşap tabure ve mutfak masa sandalye takımlarıdır.

Ankara Siteler sandalye imalatlarımızı ve ahşap sandalye modellerini görebilmek için firmamızı ziyaret edebilir, sandalye fiyatları ve siparişi için firmamızı arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve zamanında iş teslimatı temel prensibimiz ile kendimizi sürekli geliştirerek geleceğe daha güvenle bakıyoruz. 

Çok daha iyi yerlere taşımak istediğimiz firmamızla çalışmanız bizi olduğu kadar sizleri de mutlu edecektir.

 

Etiket: cafe sandalye imalati, lokanta sandalye imalati, restaurant sandalyesi, papel sandalye, polüretan sandalye, klasik sandalye, ahsap sandalye, ham sandalye, toptan sandalye, sandalye imalat, sandalye modelleri, sandalye fiyatları, bar taburesi, bar sandalyesi, masa sandalye takımı, ankara sandalye, ankara sandalyeci, ankara sandalye imalatçıları, ankara sandalye modelleri, ankara sandalye fiyatları, ankara siteler sandalye, ankara siteler sandalye modelleri, ankara siteler sandalye fiyatları, ankara siteler sandalye dünyası, ankara siteler sandalye sarayı, imalatci ardıç mobilya, ramazan ardıç

 

0312 351 32 33

Telefon
www.sandalyeankara.com ©
X